Proponujemy Państwu przede wszystkim odpoczynek w pięknym miejscu. Tutaj można aktywnie spędzić czas pływając po jeziorze oraz spacerując po rozległym terenie. To idealne miejsce do uprawiania różnego rodzaju sportów począwszy od nordic walkingu, siłowni zewnętrznej poprzez kajaki na siatkówce skończywszy.
Spragnieni relaksu odpoczną w ciszy nad brzegiem jeziora, a zapaleni wędkarze znajdą u nas prawdziwy raj. Wytrawnym turystom oferujemy zwiedzanie okolicznych atrakcji wraz z doświadczonymi przewodnikami, a tym samym poznanie niepowtarzanego dziedzictwa kulturowego regionu.

Rozległy teren Zamku Karnity to sieć ścieżek rowerowych oraz tras idealnie przygotowanych na przejażdżki konne. Klientom indywidualnym i grupom zorganizowanym proponujemy moc atrakcji i zabaw tematycznych oraz integracyjnych. Do dyspozycji mamy miejsce na ognisko oraz grilla, teren przy winiarni oraz bardzo klimatyczną salę kominkową. A wszystko to przy doskonałym jedzeniu i świetnej muzyce. Na specjalne uroczystości zapraszamy do byłej ujeżdżalni – klimatycznej sali balowej, a każde wesele, studniówka czy zabawa pozostanie na zawsze w pamięci. Naszym gościom oferujemy noclegi w pokojach nie tylko wyjątkowych architektonicznie, ale również doskonale wyposażonych.
 

Zapraszamy Państwa na imprezy rekreacyjne do Zamku.
Oto nasze propozycje spędzenia miło czasu:
 

Wieczór grillowy
Wieczór grillowy
Konferencje i spotkania firmowe
Konferencje i spotkania firmowe
Grill, ognisko, zabawa w Zamku do białego rana
Grill, ognisko, zabawa w Zamku do białego rana
Biesiada w Zamku - Sala Kominkowa
Biesiada w Zamku - Sala Kominkowa
Wesela i inne imprezy okolicznościowe
Wesela i inne imprezy okolicznościowe